Обмін жовчних пігментів у нормі

Obmin_govchnyh_pigmentiv

Однією з найважливіших функцій печінки є знешкодження і виведення з організму шкідливих зовнішніх чинників і внутрішніх метаболітів. Серед останніх особливу небезпеку представляє білірубін, наслідком нагромадження якого є хвороби жовтяниці різного походження. Їх диференціація потребує знань про обмін жовчних пігментів у нормі, і ця проблема є актуальною для студента-медика, теоретичною базою для подальшої клініко-діагностичної практики. Представлена навчальна віртуальна програма дозволяє наочно прослідкувати всі етапи утворення, знешкодження і виведення білірубіну, його міжорганний обмін шляхом вибору правильних відповідей з кількох можливих, здійснити самооцінку пройденого шляху за кількістю (або відсутністю) помилкових відповідей. Програма призначена для використання у навчальному процесі студентів-медиків, але може представляти інтерес і для лікаря-практика.

obmin_pgmentiv_2

obmin_pgmentiv_3